Wpłać darowiznę na Centrum Rozwoju Przekaż 1% Skautom Europy Youtube - obozy Youtube - Droga Cię wzywa
Inigo 2014

Inigo 2014

Jakub Panek HO, 2014-09-02 Tagi: Inigo 2014 wędrówka szkoleniowa

W dniach 22-27 sierpnia 2014 roku w Wielkopolsce odbyła się wędrówka szkoleniowa dla czerwonej gałęzi 1 i 2 stopnia INIGO2014. W tym roku wędrowaliśmy z Leszna do Bazyliki Świętogórskiej w Głogówka koło Gostynia, podziwiając piękne krajobrazy niziny południowowilekopolskiej.

W dniach 22-27 sierpnia 2014 roku w Wielkopolsce odbyła się wędrówka szkoleniowa dla czerwonej gałęzi  1 i 2 stopnia INIGO2014. W tym roku wędrowaliśmy z Leszna do Bazyliki Świętogórskiej w Głogówka koło Gostynia, podziwiając piękne krajobrazy niziny południowowilekopolskiej.
W wędrówce wzięło udział 10 osób z całej Polski( Wrocław, Kraków, Rybnik, Garwolin, Poznań, Legionowo, Sulejówek, Łódź). Wszyscy mimo dzielącego nas wieku, doświadczenia oraz miejsca zamieszkania tworzyliśmy wspaniałą atmosferę wędrowniczego braterstwa i stylu. Prowadzącymi szkolenie byli Grzegorz Makuch HR, Andrzej Wieliczko HR i Michał Walicki HR, dodatkowo swoją posługą ubogacał nas ojciec Michał Pac OP. Wielkim zaskoczeniem i radością dla nas była uprzejmość i otwartość ludzi i kapłanów, których spotkaliśmy na naszym pielgrzymim szlaku. Pośród wędrowania, konferencji i innych punktami naszego planu znaleźliśmy czas na  rekreację między np. grę w frisbee.
Wielkim darem była codzienna Eucharystia, która była centralnym punktem naszego wędrowania.
Droga cię wzywa….