Wpłać darowiznę na Centrum Rozwoju Przekaż 1% Skautom Europy Youtube - obozy Youtube - Droga Cię wzywa

"Kronika Obozu" - bezprecedensowa publikacja

Piotr Laskowski HO, 2011-04-01 Tagi: kronika, w mediach, Europa

"Bref: formidable et extraordinaire!" (Le Figaro); "This chronicle reveals the coming new age of scouting. Absolutely fantastic." (The New York Times); "There are still ideals and sense of honour among our youth." (The Guardian); "Diese Zauberchronik wird sicherlich jeden in Begeisterung bringen." (Die Zeit); "我们假设这个中国侦察。" (人民日报)
"Kronika Obozu Nant/Francja 2010" to elegancki album pełen kolorowych zdjęć i żywych relacji napisanych przez kadrę i uczestników obozu 11. Warszawskiej FSE we Francji, przybliżający wymiar wychowawczy i europejski skautingu. Czytelnik może dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak wyglądają obozy, zajęcia harcerskie oraz jakie idee i cele przyświecają Skautom Europy.

Kronika ma profesjonalny design, została wydrukowana na kredowym papierze, liczy 68 stron, z czego 4 poświęcone są fenomenowi Skautów Europy.

KRONIKA-CEGIEŁKA

Gorąco zachęcamy do zakupu tej kroniki! Zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczony w całości na dynamicznie rozwijające się środowisko Skautów Europy w Ząbkach, na Targówku i w Szczecinie (1. i 2. Ząbkowska FSE, 11. Warszawska FSE). Informacji o sposobie zakupu znajdują się na blogu drużyny: http://11dwa.blogspot.com/2011/03/kronika-cegieka.html

Piotr Laskowski
przyboczny 11. Warszawskiej FSE