Wpłać darowiznę na Centrum Rozwoju Przekaż 1% Skautom Europy Youtube - obozy Youtube - Droga Cię wzywa

Spotkanie z Ministrem Edukacji

Karolina Zabłocka, 2004-12-22 Tagi: spotkania

W poniedziałek 20 grudnia mieliśmy zaszczyt przedstawić nasze Stowarzyszenie Ministrowi Edukacji Narodowej i Sportu - panu Mirosławowi Sawickiemu.
Na to sympatyczne spotkanie w Ministerstwie poszliśmy we trójkę - Naczelnik, Przewodniczący i ja. Opowiedzieliśmy Panu Ministrowi o tym, kim jesteśmy, jak i gdzie działamy, jakie są nasze cele. Pan Minister słyszał już o nas, ale nie znał lepiej naszego Stowarzyszenia i zdawał się być faktycznie zainteresowany tym, co mówimy. Sam zresztą był kiedyś harcerzem! Daliśmy mu nasz kalendarz, film z Eurojamu i kilka Gniazd. Dobra współpraca z Ministerstwem Edukacji to ważna rzecz!